Rekrutacja

Terminy naboru

Poniższy harmonogram przedstawia etapy postępowania rekrutacyjnego wraz z terminami ich obowiązywania.

Data początkowaData końcowaInformacje o etapie
10.02.2020 00:0006.03.2020 23:59Rejestracja kandydatów w platformie elektronicznej, przyjmowanie zgłoszeń/wniosków kandydatów biegających się do szkoły
09.03.202016.03.2020Weryfikacja wniosków
17.03.2020 13:0020.03.2020 00:00Publikacja list zakwalifikowanych
20.03.2020 00:0106.04.2020 13:00Potwierdzanie woli przez rodzica kandydata w postaci pisemnego oświadczenia
08.04.2020 13:00Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych

Postępowanie uzupełniające

Data początkowaData końcowaInformacja o etapie
06.05.202017.05.2020Przyjmowanie zgłoszeń/wniosków kandydatów biegających się do szkoły
20.05.202024.05.2020Weryfikacja wniosków
27.05.2020 13:0010.06.2020Publikacja list zakwalifikowanych
28.05.202010.06.2020 13:00Potwierdzanie woli przez rodzica kandydata w postaci pisemnego oświadczenia
11.06.2020 13:00Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych

Podstawa prawna: zarządzenie Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. nr 4/W/II/2020 z dnia 14 stycznia 2020 r.

Jak zgłosić kandydata do I klasy Szkoły Podstawowej?

Aby zgłosić kandydata należy:

  1. zarejestrować kandydata na platformie e-rekrutacji;
  2. wydrukować formularz
  3. złożyć podpisany formularz w sekretariacie szkoły pierwszego wyboru

Obwód szkoły

Do obwodu Szkoły Podstawowej nr 7 należą ulice:

Adama Asnyka, Aleja Konstytucji 3 Maja od nr 1 do nr 25 i od nr 62, Armii Polskiej, Bohaterów Warszawy, Fryderyka Chopina, Bolesława Chrobrego, Chyża, Dworcowa, Ewarysta Estkowskiego, Garbary, Artura Grottgera od nr 1 do nr 18, Jancarza, Jana Kasprowicza, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Juliusza Kossaka, Kosynierów Gdyńskich, Łazienki, Łużycka, Młyńska, Stanisława Moniuszki, Nadbrzeżna, Cypriana Kamila Norwida, Orla, Orląt Lwowskich, Plac Młyński, Pocztowa, Bolesława Prusa, Władysława Reymonta, Rzeźnicka, Henryka Sienkiewicza, Generała Sikorskiego od nr 10 do nr 125, Składowa, Spichrzowa od nr 7, Stara, Marii Skłodowskiej-Curie, Strzelecka, Karola Szymanowskiego, Juliana Tuwima, Wodna, Józefa Wybickiego, Stanisława Wyspiańskiego, Zaułek, Żelazna, Stefana Żeromskiego.

pl_PLPolski
ukУкраїнська pl_PLPolski